Aktualności

Grzmiąca Głuszyca – mieszkanie po remoncie na sprzedaż 52m2, 3 pokoje

Fabryka Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Grzmiąca. Mieszkanie o powierzchni 52m2 usytuowane jest na wysokim parterze w dwupiętrowej kamienicy. Mieszkanie 52m2 składa się z korytarza, WC, łazienki, salonu z aneksem kuchennym oraz 2 sypialni. Okna od strony południowo-zachodniej. Obecny stan mieszkania wyłącznie do remontu. Obecnie ogrzewanie to piec z płaszczem wodnym.

Klatka schodowa jest zadbana i czysta, elewacja budynku również jest w stanie dobrym. Dach został wyremontowany. Do mieszkania przynależy piwnica, strych oraz komórka.

Największym atutem nieruchomości jest jej bardzo dobra lokalizacja, okolica jest cicha, spokojna – idealna na odpoczynek. Blisko do Głuszycy, Jedliny-Zdrój, Walimia oraz Wałbrzycha. Nieruchomość usytuowana jest na samym końcu drogi, dalej już tylko trasy wycieczkowe piesze i rowerowe.

Jest możliwość wydzierżawienia od Gminny działki przy nieruchomości jako miejsce do wypoczynku wraz z możliwością postawienia garażu.

Mieszkanie idealne dla osób starszych, które lubią ciszę i spokój jak i również dla osób aktywnych, bazy wypadowe oraz inwestycje pod wynajem dla turystów.

Po zakupie nieruchomości wybierają Państwo styl w jakim zostanie wykończona, kolory ścian, podłogi oraz wszelkie dodatkowe sugestie, które są dla Państwa ważne.

Załączamy 2 przykładowe możliwości rozkładu pomieszczeń oraz przykładowe wizualizacje – wszystko do indywidualnego ustalenia.

Nieruchomość zostanie wykończona pod klucz łącznie z mediami RTV i AGD, dodatkowo dajemy gwarancję.

Podczas prowadzenia inwestycji gwarantujemy stały nadzór inwestorski nad prowadzonymi pracami oraz termin realizacji prac.

Cena gotowego mieszkania 165.000 zł netto.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Karolina – tel. 730166706 

https://adresowo.pl/