Produkujemy mieszkania do zamieszkania

PORTFOLIO

Fabryka Wnętrz

Widzimy potencjał tam gdzie inni go nie dostrzegają.
Nie boimy się nowych wyzwań i rozwiązań.

Fabryka Wnętrz to marka stawiająca na jakość.

Produkujemy mieszkania gotowe do zamieszkania.
Siedziba firmy mieści się w Poznaniu. Odział firmy obsługujący Klientów mieści się w Wałbrzychu. Nasze biuro przystosowane w pełni zostało do pracy on-line..

Fabryka Wnętrz to nowoczesna firma, która powstała w wyniku połączenia pasji do projektowania i urządzania wnętrz wraz z kilkunastoletnim doświadczeniem.

Jako pierwsi postawiliśmy na wprowadzenie do mniejszych miejscowości segmentu premium.

Rozwój naszej sieci logistycznej oraz sprzedaży pozwala nam na podejmowanie współpracy na terenie całego kraju.

Projektowanie wnętrz, kosztorysowanie, dobór materiałów budowlanych, procedury, zaświadczenia, rozmowy z prawnikami, zarządcami nieruchomości, wykonawcami, pośrednikami, zmieniające się prawo – to co dla innych jest zmorą dla nas jest codziennością.

Pewnie zastanawiają się Państwo co nas wyróżnia na rynku?
Odpowiedź jest prosta, dostarczamy kompleksowe rozwiązania, my produkujemy mieszkania do zamieszkania. Dodatkowo wyróżnia nas dostarczana jakość, serwis posprzedażowy oraz tworzone relacje.

Fabryka Wnętrz nie uznaje kompromisów w zakresie dostarczonej jakości.

256 Zadowolonych klientów
2 Lokalizacje
45 Wspaniałych nieruchomości
15 Lat doświadczenia
Nasi Klienci otrzymują wyrób gotowy czyli mieszkanie, lokal użytkowy, dom w standardzie Premium,

Każdy proces u nas to nie sucha procedura a człowiek. Człowiek, który dba i zarządza dedykowanymi czynnościami.

Przy produkcji mieszkania skupiamy się również na otoczeniu. Tam gdzie mamy takie możliwości doradzamy Wspólnotą jak zagospodarować przestrzeń, tak aby wartość zakupionej nieruchomości rosła. Nad procesem produkcji czuwa zespół fachowców dzięki, którym powstają wyjątkowe mieszkania. Nasz zespół współpracowników, w tym architektów, projektantów, dekoratorów, wykonawców i producentów, cechuje doświadczenie, zaangażowanie i pasja w tworzeniu komfortowych i nowoczesnych nieruchomości.

Title

Wiemy jak dużym wydarzeniem staje się zakup lub sprzedaż mieszkania stąd każdy Klient jest dla nas wyjątkowy.

Nasze wsparcie nie kończy się w momencie wydania mieszkania, a kontakt z naszą firmą nie urywa się w chwili przekazania kluczy. W standardzie oferujemy serwis posprzedażowy czyli staramy się zawsze być blisko, na wypadek, gdyby któryś z naszych Klientów potrzebował porady lub pomocy. Dodatkowo dla Państwa bezpieczeństwa wszystkie transakcje zabezpieczone zostały polisą OC.