Jak to wygląda

Każdy z nas jest wyjątkowy, aby w lepszy sposób poznać potrzeby naszych potencjalnych Klientów zdecydowaliśmy się na otwarcie oddziału firmy w Wałbrzychu, który zajmuje się bezpośrednią obsługą klientów.
Jesteśmy z Państwem zaczynając od doradztwa we wstępnej fazie inwestycji, analizy opłacalności, pozyskania finansowania, po zakup nieruchomości, wynajem, ubezpieczenie lub jej sprzedaż.

Do potrzeb Klientów podchodzimy w sposób kompleksowy, od pomysłu aż po realizację.

  • Wspieramy w trakcie właściwego rozpoznania potrzeb dotyczących nieruchomości,
  • Pomagamy w uciążliwym poszukiwaniu nieruchomości,
  • Jesteśmy z Państwem na etapie budowy, projektowania wnętrz, wykończenia wnętrza oraz urządzenia,
  • Prowadzimy  nadzory inwestorskie
  • Pomagamy w uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości oraz w jego właściwym ubezpieczeniu
  • Stawiamy na serwis posprzedażowy, w którym pozostajemy do dyspozycji Klientów
  • Jeżeli zajdzie taka potrzeba pomożemy dostosować poprzednią nieruchomość pod sprzedaż, wynajem lub zamienę.

 

Dzięki współpracy z nami na etapie poszukiwania nieruchomości wybierzemy odpowiednią lokalizację i nieruchomość, która spełni Państwa wymagania pod względem projektowym i wykonawczym.

Wszystko jest możliwe. Niemożliwe po prostu wymaga więcej czasu […]

Dan Brown

Architektura wnętrz

Architektura wnętrz to osobna gałąź architektury wymagająca pełnego zaangażowania, a więc wyspecjalizowania się w tej właśnie dziedzinie.
Architekt wnętrz odpowiedzialny jest za opracowywanie i przygotowywanie koncepcji i projektów przestrzeni projektowanych wnętrz zgodnie z ich funkcją i przeznaczeniem, celem jego pracy jest swobodne i ergonomiczne korzystanie z przestrzeni.
Aranżowanie i wystrój wnętrz, czyli ułożenie konkretnych mebli czy urządzeń powinno zapewnić funkcjonalność. Architekt wnętrz zadba również o ustalenie kolorystyki, oświetlenia, dobranie faktury i wzornictwa użytych materiałów oraz wyposażanie wnętrz (meble, dekoracje). Każde zaprojektowanie pomieszczenie musi spełnić konkretne potrzeby użytkownika.

Projektowanie wnętrz

Fabryka Wnętrz specjalizuje się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych oraz usługowych. Dla naszych projektantów przy projektowaniu wnętrz najważniejsze jest połączenie codziennego wykorzystania pomieszczenia z funkcjonalnością, komfortem, designem oraz dbałością o wykończenie.
Kluczową kwestią jest, aby zaprojektowane domy czy mieszkania tworzyły spójną całość, a wszystkie pomieszczenia, które się w nich znajdują zachowały harmonię i przewodni akcent.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie wykorzystując zalety danej nieruchomości oraz niwelując jej mankamenty. Ograniczeniem w projektowaniu jest tylko wyobraźnia, która zarazem jest narzędziem do pracy.
Każdą przestrzeń można ubrać w luksus.

Dekorator Wnętrz

Posiada wyczucie estetyki, duszę artysty, łatwość łączenia stylów i kolorów. Bardzo cenną umiejętnością jest wsłuchanie się w potrzeby klientów, wyczucie ich oczekiwań, preferencji. Kreatywność, pomysłowość, otwartość na niestandardowe rozwiązania to zasadnicze cechy dekoratora wnętrz.
Dekorator wspólnie z klientem zatwierdza końcowe projekty. Wybiera i pozyskuje materiały niezbędne do aranżacji wnętrz, zmienia umeblowanie, kolory ścian, zajmuje się dobieraniem tapet, oświetlenie, dekoracją okien, wyborem roślin, obrazów, mniejszych dodatków. Organizuje i/lub nadzoruje sesje zdjęciowe ukończonych projektów aranżacji wnętrz.

Home Staging

To nic innego jak atrakcyjne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Na home staging warto zdecydować się w przypadku, gdy przychodzi wielu potencjalnych kupujących lub najemców i żaden nie decyduje się na sfinalizowanie transakcji. Oznacza to, że oferta i cena jest interesująca jednak sama nieruchomość nie spełnia ich wymagań.
Jednym z podstawowych założeń home stagingu jest niskobudżetowe działalnie a celem jest podkreślenie atrakcyjności nieruchomości i przyśpieszenie dokonania sprzedaży lub wynajmu za możliwie najwyższą cenę. Przygotowana nieruchomość staje się atrakcyjna dla potencjalnych nabywców skracając czas sprzedaży a także zwiększając realną wartość nieruchomości.
Zdobyte doświadczenie Fabryki Wnętrz odnośnie oczekiwań osób kupujących jak i sprzedających nieruchomości pozwolą niskobudżetowo oraz trafnie przygotować nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu.

Nadzór i prowadzenie inwestycji

Bardzo dużym problemem, i jednocześnie zagrożeniem w prowadzeniu inwestycji jest nieznajomość odpowiednich przepisów, potrzebnych pojęć i funkcjonujących zasad.
Fabryka Wnętrz działa w imieniu inwestora i reprezentuje go przed wykonawcami. Do naszych zadań należeć będzie organizacja budowy, uzyskanie wymaganej dokumentacji, zatrudnienie kierownika budowy, zaopatrzenie w materiały budowlane i czuwanie nad całością wykonywanych prac.
Pomagamy w profesjonalnym odbiorze mieszkania lub domu.

Title

Pomoc w uzyskaniu finansowania wraz z ubezpieczeniem mienia

Chcąc zakupić nieruchomość często należy skorzystać z finansowania nieruchomości. Oferując kompleksową obsługę dbamy o to, żeby zaoszczędzić Państwa czas i pieniądze.
Dodatkowo znając Państwa potrzeby nasi specjaliści przedstawią wyselekcjonowane oferty dotyczące finansowania nieruchomości oraz ubezpieczenia.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Podczas rozmowy poprosimy o przedstawienie potrzeb w wybranym przez Państwa zakresie współpracy w wyniku czego dopasujemy następne etapy współpracy.